قوانین خرید

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت سورس آباد با آدرس srcabad.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار سورس آباد نامیده می‌شود.

تعاریف

سورس آباد: وبسایت سورس آباد با آدرس دامنه srcabad.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و این قرارداد تنها شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند. سورس آباد هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از دیگر وب‌سایت‌ها ندارد.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت سورس آباد خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی سورس آباد که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۴:۳۰ عصر پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات سورس آباد

سورس آباد موظف است آپدیت تمامی محصولات خریداری شده توسط کاربر را به موقع به مشتری ارائه کند.

تمام اطلاعات کاربران نزد سورس آباد محفوظ خواهد ماند. سورس آباد به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات سورس آباد در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات آموزشی وب‌سایت

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرر به کاربر تحویل داده شود. محصولات آموزشی بلافاصله پس از پرداخت در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند. سرفصل‌های دوره‌ها بصورت کامل و دقیق در صفحه هر دوره ذکر شده (به جز مواردی در بروز رسانی های آینده قرار می گیرد).

قالب‌ و افزونه‌ و اپلیکیشن و اسکریپت های خریداری شده از سایت

سورس آباد موظف است بابت خرید هر قالب،اپلیکیشن یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب ۱۰ ساعت بعد از ارسال درخواست نصب در ساعات کاری روز‌های غیر تعطیل می‌باشد.

سورس آباد مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

مشتری می بایست جهت نصب رایگان قالب ها، یک هاست خام در اختیار پشتیبانان سایت قرار دهد.

از آنجا که نصب افزونه‌ها بسیار آسان و با چند کلیک هست، نصب افزونه باید توسط کاربر انجام شود. آموزش نصب افزونه در وردپرس

متاسفانه وردپرس با هاست ویندوزی سازگاری ندارد و برای کارکرد صحیح محصولات باید از هاست لینوکسی استفاده کنید. کنترل پنل هاستینگ شما باید سی پنل یا دایرکت ادمین باشد تا با وردپرس سازگاری کامل داشته باشد.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز شما در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده کند.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان سورس آباد قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد. اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد بود و پس از بررسی مشکل بصورت کامل از دیتابیس سایت حذف خواهد شد.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند. مشکلاتی که به دلیل کمبود منابع هاست بوجود می‌آید و با ارائه دلیل قانع‌کننده از سمت سورس آباد به مشتری اعلام می‌شود، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد شد.

برخی قالب‌ها یا افزونه‌های حرفه‌ای نیاز به منابع مورد نیاز برای اجرا نیاز دارند و امکان نصب آن‌ها در لوکال‌هاست نیست.

موقع خرید قالب‌ها دقت داشته باشید تنها دموی قالب که در سورس آباد مشاهده می فرمایید روی سایت شما نصب می شود. برخی قالب ها برای نصب سایر دموها نیاز به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی دارند. تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی موارد تحریم شده توسط سرویس‌های خارجی روی محصولات و قابلیت‌های آنها تاثیرگذار خواهد بود که در این مورد بصورت اطلاعیه‌های عمومی روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است به دلیل تعداد بالای محصولات سایت، امکان طرح مشکلات تحریمی برای هر محصول بصورت جداگانه وجود ندارد.

گوگل مپ: API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی کرده. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها به عهده کاربر می‌باشد. اطلاعات بیشتر…

همراه با برخی از قالب‌ها، افزونه‌هایی ارائه می‌شود که این افزونه‌ها همراه با قالب توسط سازنده آپدیت می‌‌شوند اما تضمینی برای آپدیت شدن افزونه‌ها توسط سازنده نیست.

لایسنس محصولات سورس آباد (بزودی)

به ازای هر لایسنس، تنها پشتیبانی یک وبسایت انجام خواهد شد. امکان استفاده از یک کد لایسنس روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

امکان تغییر دامنه لایسنس وجود دارد.

محدودیتی برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم های محلی localhost نیست.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت سورس آباد بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد بالا نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد و این صفحه با امضای الکترونیکی موجود در صفحه تسویه‌حساب، مورد تایید کاربر قرار می‌گیرد.

تغییرات توافقنامه: سورس آباد حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

خرید سورس اندروید مارکت من با %60 تخفیف