سورس اندروید توریستی معرفی جاذبه های گردشگری

جاذبه های گردشگری

گردشگری یا توریسم به‌طور کلی به مسافرت تفریحی گفته می شود. هر چند که در سال‌های گذشته شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود یا … خارج شود و به مکان های نفریحی و زیارتی می رود به عنوان مثال رفتن از یک کشور به کشور دیگری. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر یا توریست (tourist) گفته می‌شود. و در همین راستا برای کاربران گرامی وب سایت سورس آباد یه سورس اندروید توریستی معرفی جاذبه های گردشگری آماده کردیم.

واژه گردشگر یا ترویست از زمانی پدید آمد که افراد اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این امر ممکن شد. اغلب گردشگرها بیش از هر چیز به آب و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقه‌مند هستند.

سورس جدیدی براتون آماده کردیم چه سورسی! سورس اندروید توریستی که برای کاربران عزیز وب سایت سورس آباد آماده کرده ایم که در پایین به معرفی و دانلود آن می پردازیم.

سورس اندروید توریستی معرفی جاذبه های گردشگری

با استفاده از پروژه اندروید توریستی، به کاربرانی که اپلیکیشن شما نصب می کنند، جاذبه های گردشگری زیادی رو معرفی کنید با جزئیات کامل مثل ثبت نقشه، ثبت تصویر، ثبت آدرس و … و کاربران اپلیکیشن دانلود و نصب کنند و می توانید با استفاده از این سورس کسب در آمد کنید. به عنوان مثال می توانید جاذبه های گردشگری کشور یا شهر یا محله خودتون معرفی کنید در اپلیکیشن با نام و برند خودتون.

معرفی سورس اندروید توریستی

سورس اندروید توریستی با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا JAVA و در IDE محیط نرم افزار اندروید استودیو نوشته شده است. همچنین سورس توریستی معرفی جاذبه های گردشگری دارای پنل مدیریت تحت وب می باشد که با زبان برنامه نویسی php و پایگاه داده (دیتابیس) SQL سرور نوشته است.

به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید با استفاده از پنل مدیریت سورس اپلیکیشن کنترل کنید. مثلا جاذبه های گردشگری معرفی کنید، مقاله های آموزشی منتشر کنید، نوتیفیکیشن ارسال کنید و … سورس توریستی دارای قابلیت های زیادی می باشد. که می توانید این سورس حرفه ای و زیبا بصورت کاملا رایگان از سایت سورس آباد دریافت نمایید.

سورس اندروید توریستی معرفی جاذبه های گردشگری
نوع فایل : zip
حجم : ۷۲ مگابایت
پسورد : www.srcabad.com
دریافت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *