قوانین و مقررات

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت سورس آباد با آدرس srcabad.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار سورس آباد نامیده می‌شود.

تعاریف

سورس آباد: وبسایت سورس آباد با آدرس دامنه srcabad.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت سورس آباد خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی سورس آباد که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۶:۳۰ پاسخگوی مشتریان خواهد بود. توضیحات بیشتر…

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمام اطلاعات کاربران نزد سورس آباد محفوظ خواهد ماند. سورس آباد به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات سورس آباد در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات آموزشی

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده توسط سورس آباد به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند.

قالب‌ها و افزونه‌ها

سورس آباد موظف است بابت خرید هر سورس، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب سورس ۶ ساعت بعد از ارسال درخواست نصب در ساعات کاری روز‌های غیر تعطیل می‌باشد.

محصول خریداری شده ممکن است با سایر سورس و کد‌های استفاده شده در سایت و یا اپلیکیشن شما سازگار نباشد. سورس آباد مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

مشتری می بایست جهت نصب رایگان سورس ها، یک هاست خام در اختیار پشتیبانان سایت قرار دهد. از آنجا که نصب بعضی از سورس ها بسیار آسان و با چند کلیک هست، نصب و راه اندازی می‌تواند توسط کاربر و بدون نیاز به حذف اطلاعات انجام شود.

در صورتی که هاست ارائه شده جهت نصب رایگان سورس شامل اطلاعات قبلی باشد، این اطلاعات حذف خواهد شد و سورس آباد مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده نخواهد داشت.

متاسفانه بعضی از سورس ها با هاست ویندوزی سازگاری کامل ندارد و برای کارکرد صحیح محصولات باید از هاست لینوکسی استفاده کنید. کنترل پنل هاستینگ شما باید سی پنل یا دایرکت ادمین باشد تا با سورس ها سازگاری کامل داشته باشد.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد (البته بعضی از محصولات از قابلیت های که ندارد در صفحه محصول درج می شود که در نسخه های بعدی محصول به سورس اضافه شود). عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده کند.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت یا اپلیکیشن خود را در اختیار پشتیبانان سورس آباد قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت یا دانلود اپلیکیشن و اطلاعات ورود به پنل مدیریت سورس یا سایت و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد. اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند.

برخی قالب‌ها یا افزونه‌های یا سورس های حرفه‌ای نیاز به منابع مورد نیاز برای اجرا نیاز دارند و امکان نصب آن‌ها در لوکال‌هاست نیست.

موقع خرید سورس ها دقت داشته باشید تنها دموی سورس که در سورس آباد مشاهده می‌فرمایید روی سایت  یا اپلیکیشن شما نصب می شود. برخی سورس های فارسی شده، برای نصب سایر دموها نیاز به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی دارند. تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی موارد تحریم شده توسط سرویس‌های خارجی روی محصولات و قابلیت‌های آنها تاثیرگذار خواهد بود که در این مورد بصورت اطلاعیه‌های عمومی روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است به دلیل تعداد بالای محصولات سایت، امکان طرح مشکلات تحریمی برای هر محصول بصورت جداگانه وجود ندارد.

گوگل مپ: API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی نموده است. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها و سورس ها به عهده کاربر می‌باشد.

همراه با برخی از قالب ها، افزونه ها و سورس هایی ارائه می‌شود که این افزونه‌ها  یا سورس ها همراه با پروژه توسط سازنده آپدیت می‌‌شوند اما تضمینی برای آپدیت شدن سورس ها توسط سازنده نیست.

محصولات سورس آباد بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربر ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌ و سورس هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت یا اپلیکیشن حذف شوند. در این‌صورت هزینه پرداختی مشتری بصورت کد تخفیف بازگشت داده خواهد شد تا مشتری بتواند از محصولات جدید سایت استفاده کند.

لایسنس قالب‌ها و افزونه‌ها و سورس ها

محدودیتی در تغییر لایسنس دامنه وجود ندارد. برای تغییر دامنه لایسنس مشتری می‌تواند از پنل کاربری سورس آباد اقدام به غیر فعال کردن لایسنس های قبلی نماید.

به ازای هر لایسنس، تنها پشتیبانی یک وبسایت یا اپلیکیشن انجام خواهد شد. امکان استفاده از یک کد لایسنس مشترک روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد. همچنین طول پشتیبانی و دریافت آپدیت هر محصول یک سال بوده و بعد از گذشت ۱ سال، کاربر با تمدید لایسنس می‌تواند از محصول استفاده نماید.

محدودیتی برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم های محلی localhost نیست.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت سورس آباد بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد و این صفحه با امضای الکترونیکی موجود در صفحه تسویه‌حساب، مورد تایید کاربر قرار می‌گیرد.

تغییرات توافقنامه: سورس آباد حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.