محتوای تولید شده توسط مدرس به طور انحصاری برای وبسایت سورس آباد باید تولید شود و باید تنها در این وبسایت به فروش برسد، ۸۰ درصد فروش به عنوان حق مدرس در نظر گرفته خواهد شد.
تعیین قیمت دوره به عهده مدرسین می باشد اما اگر نیاز به مشاوره داشته باشید، بخش پشتیبانی داناپ شما را راهنمایی خواهد کرد تا بهترین قیمت ممکن را انتخاب نمایید.
مدرسین عزیز می توانند از طریق پنل کاربری خود میزان فروش را مشاهده کنند و هرگاه مبلغ موجودی حساب آنها به ۱۰۰ هزار تومان برسد، می توانند درخواست تسویه حساب بدهند. تمامی درخواست های برداشت در روز اول هر ماه بررسی و به حساب مدرسین واریز می شود.

در ابتدا شما باید موضوع دوره آموزشی مورد نظر خود را با توجه به دسته های اصلی (کسب و کار، مارکتینگ، طراحی، چندرسانه ای، برنامه نویسی و IT و نرم افزار) انتخاب کرده و سپس آن را به همراه توضیحاتی در مورد رزومه کاری و تحصیلی خود و همچنین اطلاعات تماس، از طریق فرم ارسال درخواست تدریس (فرم روبرو) برای ما ارسال نمایید.

همکاران ما درخواست شما را با توجه به موضوع دوره ای که انتخاب کرده اید و همچنین اطلاعات ارسالی بررسی کرده و در صورت تایید با شما تماس خواهند گرفت.

در مرحله بعد شما باید سرفصل های مورد نیاز را از موضوع انتخابی خود استخراج نمایید. در این مرحله باید توجه داشته باشید که سرفصل های استخراج شده توسط شما در مجموع بتوانند موضوع اصلی دوره را پوشش دهند و انتظار دانشجویان را برآورده کند.

پس از تایید و شروع همکاری با سورس آباد و استخراج سرفصل ها، زمان آن فرا رسیده است که دوره خود را ضبط کنید. نگران نباشید قرار نیست برای ضبط دوره هزینه ای پرداخت کنید. فقط کافیست با استفاده از برنامه کمتازیا (Camtasia) و با توجه به استانداردهایی که درباره آن در بالا صحبت شد به توضیح سرفصل ها و بخش های مختلف دوره بپردازید. (برای دریافت فایل نصبی برنامه کمتازیا به سربرگ فایل های مورد نیاز و جهت یادگیری نحوه کار با این نرم افزار به دوره آموزشی «آموزش جامع کار با نرم افزار کمتازیا» مراجعه نمایید.) قبل از اینکه تمام دوره را ضبط کنید، ابتدا بخش معرفی دوره را ضبط و جهت بررسی کیفیت و استانداردها برای ما به نشانی info@srcabad.com ارسال کنید. ما پس از بررسی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد. پس از ضبط دوره، فایل های مربوطه را بر روی یکی از سرویس های آپلود فایل (مانند mega.nz) قرار دهید و لینک های آن را به همراه فرم تکمیل شده توضیحات دوره که در بخش فایل های مورد نیاز قرار دارد، برای ما به نشانی info@srcabad.com ارسال نمایید.
پس از انتشار دوره بر روی سایت، دسترسی شما به داشبورد مدرس باز خواهد شد و از آن به بعد می توانید آمار بازدیدها و فروش دوره های خود را مشاهده نمایید. مدرسین موظف هستند به سوالاتی که دانشجویان در مورد دوره مربوطه می پرسند پاسخ دهند تا به درک و یادگیری هرچه بیشتر دانشجو کمک شود. نکته اول : پشتیبانی فقط برای دوره های پولی الزامی است و در مورد دوره های رایگان مدرس در پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به سوالات مختار می باشد. نکته دوم : پشتیبانی فقط برای مسائل و سوالات مرتبط با دوره ضروری است. بنابراین اگر دانشجو سوالی خارج از مباحث مطرح شده در دوره بپرسد، مدرس در پاسخگویی یا عد پاسخگویی به آن تیکت مختار می باشد. نکته سوم : در صورتی که مشاهده شود مدرسی به تیکت های مرتبط با دوره خود پاسخ نمی دهد ابتدا با تذکر از سوی مدیریت سورس آباد مواجه خواهد شد و اگر باز هم بی توجهی دیده شود سورس آباد نسبت به معلق کردن مدرس و دوره مربوطه اقدام خواهد کرد.
محتوای زبانه
محتوای زبانه
محتوای زبانه